Μαθητικά συμβούλια
ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΜΕΛΕΣ ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
(όπως συγκροτήθηκε σε σώμα μετά από τις εκλογές που διεξήχθησαν την Πέμπτη 5/10/23 και την ψηφοφορία ανάμεσα στα εκλεγμένα μέλη τη Δευτέρα, 1ο/10/23)
Πρόεδρος: ΜΠΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Αντιπρόεδρος: ΔΗΜΗΤΡΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΤΖΩΡΤΖΗΣ)
Γραμματέας: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΣΟΦΙΑ
Μέλη:
- ΕΞΑΡΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
- ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ
- ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
- ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
- ΜΑΝΑΚΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
- ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
- ΜΠΑΔΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
- ΜΠΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
- ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ)
- ΤΣΕΡΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ (ΤΕΟ)
- ΤΣΟΥΠΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
- ΧΕΝΑ ΣΤΙΒΕΝ
ΠΕΝΤΑΜΕΛΗ ΜΑΘΗΤΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ
Τα πενταμελή μαθητικά συμβούλια των τμημάτων του σχολείου μας για το σχολικό έτος 2023-2024 έχουν συγκροτηθεί ως εξής:
Α1
ΠΡΟΕΔΡΟΣ | ΓΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ | ΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
ΤΑΜΙΑΣ | ΔΑΛΑΚΙΔΗ ΑΡΓΥΡΩ |
ΜΕΛΟΣ | ΑΝΤΖΙΝΑ ΑΝΝΑ |
ΜΕΛΟΣ | ΕΥΣΤΡΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ |
Α2
ΠΡΟΕΔΡΟΣ | ΚΑΚΟΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ |
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΣΙΔΩΡΑ |
ΤΑΜΙΑΣ | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ |
ΜΕΛΟΣ | ΝΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ |
ΜΕΛΟΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ |
Α3
ΠΡΟΕΔΡΟΣ | ΠΑΣΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ | ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΝΑΗ |
ΤΑΜΙΑΣ | ΡΟΔΙΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ |
ΜΕΛΟΣ | ΤΖΟΥΜΑΚΑ ΕΒΕΛΙΝΑ |
ΜΕΛΟΣ | ΤΣΟΥΠΡΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ |
Α4
ΠΡΟΕΔΡΟΣ | ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ | ΒΑΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
ΤΑΜΙΑΣ | ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ |
ΜΕΛΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ |
ΜΕΛΟΣ | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ |
Β1
ΠΡΟΕΔΡΟΣ | ΑΝΤΑΡΤΗΣ ΗΛΙΑΣ |
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ | ΔΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
ΤΑΜΙΑΣ | ΘΕΛΕΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΜΕΛΟΣ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ |
ΜΕΛΟΣ | ΓΙΑΝΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
Β2
ΠΡΟΕΔΡΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ |
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ | ΚΑΛΛΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
ΤΑΜΙΑΣ | ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΜΕΛΟΣ | ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ |
ΜΕΛΟΣ | ΚΟΡΔΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ |
Β3
ΠΡΟΕΔΡΟΣ | ΣΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ | ΜΠΛΑΖΟΥΔΑΚΗ ΦΑΙΔΡΑ |
ΤΑΜΙΑΣ | ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ |
ΜΕΛΟΣ | ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΝΕΦΕΛΗ |
ΜΕΛΟΣ | ΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
Β4
ΠΡΟΕΔΡΟΣ | ΔΟΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ | ΚΑΠΡΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
ΤΑΜΙΑΣ | ΚΑΤΣΙΡΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
ΜΕΛΟΣ | ΚΟΤΣΙΚΑΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ |
ΜΕΛΟΣ | ΕΞΑΡΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
Γ1
ΠΡΟΕΔΡΟΣ | ΔΡΑΚΟΥ ΜΟΣΧΟΥΛΑ |
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ | ΔΗΜΗΤΡΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΤΑΜΙΑΣ | ΔΕΓΑΪΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ |
ΜΕΛΟΣ | ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΛΗ |
ΜΕΛΟΣ | ΒΕΡΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
Γ2
ΠΡΟΕΔΡΟΣ | ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ |
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ | ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ |
ΤΑΜΙΑΣ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ |
ΜΕΛΟΣ | ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ |
ΜΕΛΟΣ | ΚΙΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
Γ3
ΠΡΟΕΔΡΟΣ | ΚΟΝΔΥΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΡΙΦΥΛΗ |
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ | ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΛΟΥΚΑΣ |
ΤΑΜΙΑΣ | ΜΑΝΑΚΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ |
ΜΕΛΟΣ | ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ |
ΜΕΛΟΣ | ΠΥΡΓΑΚΗ ΣΕΜΙΝΑ |
Γ4
ΠΡΟΕΔΡΟΣ | ΠΑΜΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ |
ΤΑΜΙΑΣ | ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ |
ΜΕΛΟΣ | ΚΑΠΡΑΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ |
ΜΕΛΟΣ | ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ |
Γ5
ΠΡΟΕΔΡΟΣ | ΜΠΑΔΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ | ΣΤΕΡΞ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
ΤΑΜΙΑΣ | ΤΣΟΥΠΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ |
ΜΕΛΟΣ | ΜΠΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
ΜΕΛΟΣ | ΤΣΕΡΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ |