Στα πλαίσια του διασχολικού πρωταθλήματος που διοργανώνει ο δήμος μας, το Σάββατο 9 Μαρτίου διεξήχθησαν στο γήπεδο του Άρη Βούλας αγώνες επιτραπέζιας αντισφαίρισης (πινγκ πονγκ), στους οποίους συμμετείχαν περισσότερα από 80 παιδιά. Ανάμεσά τους ξεχώρισαν δύο μαθητές του σχολείου μας που κατάφεραν να διακριθούν φτάνοντας μάλιστα στην κορυφή και καταλαμβάνοντας την 1η και τη 2η θέση.

1ος αναδείχτηκε ο μαθητής της Β’ Καίσαρης Στέφανος και 2ος ο μαθητής της Α’ Τσιπλάκος Άρης. Την απονομή του κυπέλλου και των μεταλλίων έκανε ο διευθυντής του σχολείου, κ. Τσατσαρώνης, μπροστά σε όλα τα παιδιά στη διάρκεια της πρωινής συγκέντρωσης.

Συγχαρητήρια, παιδιά! Ευχόμαστε από καρδιάς υγεία, πρόοδο και πολλές διακρίσεις στη ζωή σας!