Όμορφες και ιδιαίτερα ευφάνταστες κατασκευές μαθητών/τριών, που δημιουργήθηκαν στο πλαίσιο του μαθήματος της Τεχνολογίας, μπορείτε να θαυμάσετε σε μία διαχρονική παρουσίαση στο βίντεο που παρατίθεται στη συνέχεια, το οποίο συμπεριλαμβάνει και κάποια στιγμιότυπα από εκθέσεις τεχνολογίας που διοργανώθηκαν ‘’δια ζώσης’’ στο σχολείο μας κατά την προ της πανδημίας περίοδο.

Παράλληλα, παρατίθεται ένας συνοπτικός σχολιασμός του περιεχομένου της έκθεσης από την καθηγήτρια Τεχνολογίας, κα Άννα Ταμπούκου.

Συγχαρητήρια στα παιδιά μας! Να είναι πάντα γερά, ευφάνταστα και δημιουργικά στη ζωή τους! Ευχόμαστε να αξιοποιήσουν με τον καλύτερο τρόπο τις συμβουλές και τις κατευθύνσεις που τους έδωσε η άξια συνάδελφος!

Συγχαρητήρια θερμά και στην κα Ταμπούκου, η οποία φέτος αποχωρεί από την ενεργή δράση! Ευχές από καρδιάς για προσωπική και οικογενειακή υγεία!

ΣΥΝΟΠΤΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΚΘΕΣΗΣ

βίντεο